Україна пам’ятає, світ визнає.
![](/_nw/9/s24949266.jpg)
25 листопада в Україні та в усьому світі люди традиційно запалюють свічки у вікнах на знак пам’яті та пошани до мільйонів українців, які загинули внаслідок Голодомору.
![](/_nw/9/s14621055.jpg)
Здобувачі освіти Славутської гімназії №7 напередодні пам’ятної дати схилили низько голови у скорботі та вшанували пам’ять усіх невинно убитих людей внаслідок геноциду хвилиною мовчання, а також долучилися до акції «Свічка пам’яті».![](/_nw/9/s84556946.jpg)
![](/_nw/9/s40577505.jpg)
![](/_nw/9/s02418978.jpg) |