Ми та наша учнівська молодь активно долучаємось до того, щоб українська мова була досконалою. Ми зобовʼязані спілкуватися і думати лише українською.![](/_nw/9/s33547416.jpg)
27 жовтня 2023 року у День української писемності та мови здобувачі освіти та педагоги Славутської гімназії №7 взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності на тему: «Дороги України». Головна мета радіодиктанту національної єдності — не перевірити знання з української мови, а об'єднати всіх українців як в Україні, так і за її межами.![](/_nw/9/s66180526.jpg)
Текст диктанту став проникливим до глибини душі. Більшість жителів України бачили жахіття війни. Тяжко було писати пронизливі рядки надиктованого тексту тим, хто бачив «підірвані мости, які лежать животами в своїх ріках». Та попри військові будні України природа дарує нам теплі деньки, а земля - щедрий врожай. І ми віримо в нашу перемогу. Віримо в швидку відбудову кожного втраченого та сплюндрованого сантиметру нашої Батьківщини. Україна Понад Усе!![](/_nw/9/s07255152.jpg) |